Apartman ilaçlama

İstanbul İlaçlama apartman ilaçlama hizmetiyle, kullandığı yöntemlerle sektördeki kararlılığını sürdürüyor. İstanbul ve çevresine böcek ilaçlama konusunda kaliteli hizmet veren İstanbul ilaçlama haşereyle mücadelede kesin çözümler sunuyor.

Evlerin, iş yerlerinin özellikle de apartman ve sitelerin en önemli sorunları böcek ve kemirgenlerdir. Böcekler genellikle loş, nemli ve karanlık ortamları severler. Örneğin; fare, akrep, pire, sinek, sivri sinek, karınca, tahta kurusu, örümcek, tarla faresi, lağım faresi, ev faresi, sıçanlar gibi kemirgenler daha çok bahçeli siteler için sorun oluşturur. Bu kemirgenler toprak içinde yuva yaptıkları için sürekli sulanan veya rutubetli olan bahçeler içerisinde yaşarlar. Özellikle apartman ve sitelerin kalorifer daireleri, bodrum, çatı gibi alanlarında yoğun olarak görülürler. Apartmanların havalandırma boşluklarına açılan pencereleri evlere girmek için kullanırlar. Haşere ilaçlama apartmanlarda özellikle bu alanlarda yoğunlaşmalıdır.

Apartman ilaçlama İnsan Sağlığına Zararlı mı?

İstanbul İlaçlama’da merdiven boşlukları, bodrum, çatı , görevli dairesi ve yönetici dairelerinden ücret talep edilmez. İlaçlama sırasında mekanınızı teslim edeceğiniz ilaçlama şirketinin sağlık bakanlığından ruhsatlı olması çok önemlidir. Bazılarının kullandığı ilaçlar insan sağlığına zararlı kanserojen etki taşıyan tarımsal ilaçlardır. Haşereler ve kemirgenler özellikle fare ilaçlama apartman hayatında önemli bir problemdir. Hamam böcekleri, tahta kuruları, pire, bit, örümcek, sıçanlar, fareler vb. gibi haşere ve kemirgenler bu sorunun önde gelenini oluştururlar.

Apartman ilaçlama Hangi Yöntemleri İçerir?

Apartman ilaçlama fiyatları kullanılacak olan yönteme göre değişiklik gösterir ve çok geniş aralıklarda yer alabilir. İlaçlama yaparken fiyatından ziyade, kullanılan yöntemin ne kadar uygun olduğu göz önünde bulundurulmalıdır. Ucuz ilaçlama iyi ilaçlama anlamına gelmediği gibi, pahalı ilaçlama yaptırılmış olması her zaman kesin sonuç alınacağı anlamına da gelmez. Apartman ilaçlaması için kokusuz ilaçlama yöntemlerinin kullanması diğer yöntemlere göre daha avantajlı olduğundan tercih edilmektedir. Fakat ilaçlama yapmadan önce profesyonel bir firmanın görüşü alınarak birebir durum değerlendirilmesi yapmak gerekir.

Apartman ilaçlama Ne Kadar Sürede Yapılmalıdır?

Apartman ilaçlama konusunda deneyimli ve profesyonel bakış açısına sahip İstanbul ilaçlama Adalar Böcek İlaçlama, Esenyurt böcek ilaçlama gibi birçok ilçeye hizmet verir. Uygun fiyatlarla ilaçlama işlemini yaptırabilirsiniz. Böcekler ve fareler için bilgi sitemizde bulunmaktadır. Böcekler ve kemirgenler yaşadığımız mekanların istenmeyen canlılarıdır. Birçok hastalığın taşıyıcısı olan bu canlılar aynı zamanda kişiler üzerinde psikolojik etkilerin oluşmasına da neden olmaktadırlar.

Apartman ilaçlama Yönteminde Kesin Çözüm!

Böcek ilaçlama temizlik hizmetleri olarak site ve apartmanlara avantajlı öneriler sunmaktayız. Apartman ve sitelerin ilaçlanmasında, toplu ilaçlamalarda normal ücretin sadece yarısını talep ediyoruz. Kullanılan ortak kullanım alanlarında şirketimiz tarafından ücretsiz ilaçlanacaktır. Apartman veya sitenize yapılacak ilaçlama garantili olacaktır. Bilgi almak için böcek ilaçlama servisimize başvurabilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

2 Yorumlar

  1. apartmanımız 20 daireli
    ilaçlanmasını istediğim alanlar: çatı, bodrum, merdiven boşlukları, bahçe

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.