Çatalca Böcek ilaçlama

Rate this post

 

Çatalca Böcek ilaçlama
www.istanbulilaclama.com

Çatalca Böcek ilaçlama

Çatalca İstanbul’un batı sınırında kurulmuştur. İlçenin yüzölçümü 1.715 km²’dir. Yüzölçümü itibarıyla İstanbul’un en büyük ilçesidir.

Çatalca Böcek ilaçlama , Bu yüz ölçümün çoğunluğu ormanlarla kaplıdır. Sahil uzunluğu 135 km.dir. İl merkezine uzakligi ise 55 km.dir. Güneyde Büyükçekmece’ye, batıda ise Silivri’ye ve Tekirdağ iline komşudur. Doğudaki komşuları, Avcılar, Küçükçekmece ilçeleri ile Gaziosmanpaşa’dır. Çatalca nufusu 81.589′dur.

Çatalca’nın geçimi hayvancılık, tarım ve sanayiye dayanmaktadır. Sanayi bitkisi olan ayçiçeği, tarım sahalarında en fazla ekilen ürünlerdendir. Bunların dışında arpa, kavun, karpuz ve çeşitli sebzeler diğer ürünler arasındadır. Çatalca’da hayvansal gıdaların üretimi de oldukça fazladır.

Çatalca Böcek ilaçlama , Çatalca’da bulunan başlıca sanayi kuruluşları Harput Tekstil, Dünya Tekstil, Polifarma İlaç Sanayi, Uki Konfeksiyon, Akdaş Tekstil ve çeşitli gümrüklü depolama alanlarıdır.

Çatalca’da en çok karşılaştığımız böcek türlerine;kırkayak,pire,karafatma,oryantal hamam böceği,kalorifer böceği,tarla faresi,fındık faresi,sinek,uçan karınca,karınca,tahtakurdu,tahtakurusu,çatı faresi,karınca,hamam böceğini örnek verebiliriz.

Çatalca’da Ev ve Fabrika ilaçlama

Çatalca’da bir çok fabrika ve evde garantili böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz.
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma