Çatalca böcek ilaçlama

çatalca böcek ilaçlama servisi resmi

Böcek ilaçlama alanlarında Çatalca böcek ilaçlama firmamız her zaman kaliteli ve güvenilir hizmetlerini siz müşterilerimize sunmaktadır.

Firmamız da her zaman uzman ilaçlama çalışanlarımız ve profesyonel kadromuz ile haftanın her günü hizmet sunmaktadır. Çatalca böcek ilaçlama firmalar arasında işini en iyi yapmış olmaktan onur ve gurur duyar.

Çatalca, yüzölçümü bakımından İstanbul ilinin en büyük ilçesidir. İstanbul’un batı sınırında kurulmuş bir kent merkezidir.

1865 yılında, Tanzimat sonrası yapılan il düzenlemelerinde Meclis-i Idare-i Liva-yı Zabtiyye’ye bağlanan ilçe, 1924 yılında Mustafa Kemal Atatürk’ün emriyle vilayet merkezi yapılmıştır. 26 Haziran 1926 tarihli kanunla tekrar ilçe haline getirilerek İstanbul’a bağlanmıştır. Fatih Sultan Mehmet’in “bu şehri Allah’a emanet ettim” dediği Çatalca stratejik yönden çok önemli bir ilçedir.

Evliya Çelebi’ye göre Çatalca’nın bir adı daha vardır. Bu isim de “Haniçe” Rumca olup Büyük Iskender asrında İstanbul’u onaran Kral Yağfur (Yekfur)’un kızı Haniçe’nin Yaylağı olması nedeni ile babası burada büyük bir kale yaptırarak Rumca Haniçe adını vermiştir.
Fatih devrinde İstanbul kuşatması öncesi uzun süren direnişinden ve çetin savunmasından veya bir nevi çetinlik hissedilmesinden dolayı “Çetince” adının verildiği de rivayet edilmektedir. Zamanla da Çetince kelimesi Çatalca’ya dönüşmüştür.

Çatalca Böcek İlaçlama Hizmetleri

Firmamız bünyesinde çalışan uzman ve tecrübeli kadromuz böcek çeşitlerine en özel belirlenmiş yöntemleri ile hizmet vermektedir. Çatalca böcek ilaçlama hizmetleri her zaman en kaliteli ve güvenli hizmetleri siz müşterilerimize sunmak için elinden gelen çabayı göstererek çalışmaktadır. Haftanın her saati hizmet veren firmamız kesintisiz ve özveri ile çalışmaktadır. Firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Hizmet vermekte olduğumuz yerler; okullar, hastaneler, evler, ofis, büro, devlet kuruluşları, özel kuruluşlar, gıda sektörleri, oteller, lokanta, fabrikalar ve şantiyeler ve birçok firmaya da hizmet vermektedir.

Çatalca Böcek İlaçlama Teknikleri

 Böcekler eklembacaklıların en kalabalık çeşididir. Böcekler dünyada bir milyondan çok daha fazla çeşidi bulunmaktadır. Böceklerin çeşitlerine her sene çok fazla böcek çeşidi eklenmektedir. Dünyadaki hayvanların neredeyse %95’ni oluşturmaktadır böcekler. Böcekler kapalı ve açık alanların her yerinde olmaktadır. 

Firmamız da siz müşterilerimiz sayesinde yıllardır güç ve kalite  ile çalışmaktayız. Çatalca böcek ilaçlama tekniklerimiz her yer ve mekan için farklılık göstermektedir. Böcek ilaçlama çeşitlerimiz birçok firmaya nazaran çok kaliteli ve güvenli olmaktadır. Böcek ve haşere ilaçlama tekniklerimiz; kokulu böcek ilaçlama, kokusuz böcek ilaçlama olmaktadır. Her böcek için farklı yöntemler kullanmaktayız. Genellikle hastane ve ev için kokusuz ilaçlama yapılmaktadır. Her zaman firmamız da insan sağlığı en önemli faktör olup o şekilde hizmet  vermeye devam etmekteyiz. Firmamız ile iletişime geçerek ilaçlama tekniklerimizin detayları ile ilgili bilgi alabilirsiniz. 

Çatalca Böcek İlaçlama Fiyatları

Firmamız da ilaçlama tekniklerine ve ilaçlanacak yer ve mekana göre fiyatlandırma en ekonomik şekilde ayarlanmaktadır. Her zaman firmamız olan Çatalca böcek ilaçlama fiyatları diğer böcek ilaçlama lara nazaran daha uygun bütçeler ile hazırlanmaktadır. Fiyat bilgileri ile firmamız ile mutlaka iletişime geçmeniz veya ziyaret etmenizi isteriz.

catalca-böcek-ilaclama, catalca-böcek-ilaçlama

Çatalca ilaçlama yapılan haşere türleri

Çatalca genelinde ilaçlama yaptığımız böcekler; hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, hamamböceği, Alman hamam böceği, çiyan, bit, pire, çıyan, kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, yılan, tahta kurdu, ağaç kurdu, kırkayak, tespih böceği, tespih böceği, tesbih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi vb. şeklinde sıralanabilir.

Çatalca pire ilaçlama

Çatalca pire ilaçlama için insanların tercih ettiği ilk şirket olan markamız sayesinde pirelere elveda diyebilirsiniz. Pireler boyutları oldukça küçük olduğundan gözle görülemeyen, insanların ve konakladıkları diğer canlıların kanını emerek beslenen canlılardır. Kan hastalıklarını bir canlıdan ötekine bulaştırdıkları için oldukça tehlikeli canlılardır. Pirelerden şüphe bile etseniz yapmanız gereken ilk şey bizimle iletişime geçmektir. Uzman ekibimiz pire olduğu düşünülen yeri ziyaret ederek gerekli çalışmaları yapar. Bu sırada yol haritası çizilir. Pireler için hangi ilacın, ne doz, ne şekilde kullanılması gerektiği gibi önemli noktalar belirlenir. Bunlar belirlenirken müşterinin istekleri de dikkate alınır. Müşterilerin beklentileri güçlü iletişim sayesinde iyice anlaşılır. Buna yönelik hareket edilir. Müşteri sonuçlardan yüzde yüz memnun olur.

Çatalca hamam böceği ilaçlama

Çatalca pire ilaçlama fiyatı uygun olduğu kadar hamam böceklerinin ilaçlanması için de fiyatlar oldukça uygundur. Artık ilaçlama yapmak için devasa bütçeler ayırmanız gerekmiyor. Cebinizden az para çıkarak da hamam böceklerinden kurtulabilirsiniz. Hamam böcekleri yapı olarak oldukça dayanıklı canlılardır. İlaçlamaya tek seferde yanıt vermeleri zordur. Hamam böceği için ilaçlamanın etkili olması için mutlaka tecrübeli ve profesyonel bir firmanın ilaçlama yapması gerekir. Hamam böcekleri koloni halinde yaşarlar. Siz evinizde, iş yerinde, bahçenizde ya da herhangi bir yerde bir tane hamam böceği gördüğünüz zaman aslında pek çok hamam böceğinin mekanı istila ettiğinden emin olabilirsiniz.

Çatalca fare ilaçlama

Çatalca pire ilaçlama ilacı için gösterdiğimiz özeni, fare, çıyan, yılan, akrep, sinek ve aklınıza gelebilecek her türlü böcek için de gösteriyoruz. İlaçlama sırasında tercih ettiğimiz ilaçlar insanların, çevrenin ya da evcil hayvanların sağlığına zarar vermez. İlaçlama sonrasında hangi böcek türü hedef alınmış olursa olsun, fark etmez. Bütün böcek türlerinden etkili bir şekilde kurtulmanın adresi bellidir. Fare ve çatalca pire ilaçlama için bizimle iletişime geçin siz de kaliteli ilaçlamanın ve böcek olmayan bir yaşamın keyfini çıkarın.

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

1 Yorum

  1. çiftlikköy catalca manolya sok evimizde küçük böcekler var vee ilaç bile fayda etmyr bana tlf ile dönerseniz sevinirim

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.