çatalca böcek ilaçlama şirketleri

Rate this post

Çatalca Böcek İlaçlama ; Çatalca ilçesi Anadolu yakasındaki ilçelerden biridir.Çok kalabalıktır.Yerleşimi dağınıktır. Köy yapısı diğer ilçelerden daha yoğun bir biçimde görülür.İnsanlar tarım ile uğraşmaktan büyük keyif alırlar.

Çatalca’da böcek ilaçlama servisi mi arıyorsunuz ? Bizi Arayın

Çatalca böcek ilaçlama şirketleri,çiftlikler ve hayvan beslenen bahçelerde böcek ilaçlama servislerine ihtiyaç duyulmaktadır.Bahçe böcekleri ilaçlanmaz ise evlere girer ve yuvalanır.Çoğaldığında insanları rahatsız edici boyuta gelir.

Çatalca böcek ilaçlama firmaları hamam böceği, kalorifer böceği, çıyan, yılan ve tırtıl gibi sık karşılaşılan böceklerle savaşmak için hizmet verirler. Bu böcekler kapalı yaşam alanları olan evler, hastaneler, iş yerleri gibi yerlerde yer alabileceği gibi, bahçeler gibi açık alanlarda da yer alabilirler. Özellikle bahçelerde yer alan yaprak yığınları, nemli topraklar böceklerin yaşaması için uygun ortamı oluştururlar. Buna ek olarak evlerde yatak içleri, pencere kenarları, su boruları çevresi gibi nemli ve karanlık olan alanlar böceklerin sık görüldükleri yerlerdir.

Çatalca böcek ilaçlama şirketleri,firmamız uzun yıllardır Çatalca’daki ev,çiftlik ve binaları uzman ekibiyle ilaçlamaktadır.Bize ulaşın istediğiniz güne randevu alarak ilaçlamanızı yaptırın.

Çatalca’da ilaçlama yaptığımız böceklerden bazıları;

  • Karınca
  • Fare
  • Kakalak
  • Tahtakurusu
  • Akrep
  • Kertenkele
  • Yılan
  • Sinek
  • Pire

 Çatalca Böcek İlaçlama Firmaları Tarafından Kokusuz Jel İlaçlama Yönteminin Kullanması  

Çatalca böcek ilaçlama firmaları tarafından jel ilaçlama uygulaması sıkça yapılmaktadır. Bu uygulama genellikle elektrik aksamlarının yoğun olarak bulundukları yerlerde yapılır. Elektrikli ev aletlerinin çok bulunduğu mutfak gibi alanlarda uygulamasının yapılması idealdir. Kokusuz bir ilaçlama yöntemi olmasından dolayı sağlık için olumsuz bir durum teşkil etmez. Ortamın sonrasında havalandırılmasına ya da belli bir müddet kapalı durmasına gerek olmadığından insanlar tarafından sık tercih edilir. Jel ilaçlamada amaç böceğin jel ilacı yiyerek zehirlenmesidir. İlacı yiyen böcek hemen ölmez ve yaşamına devam ettiği birkaç gün boyunca diğer böceklere ilacı bulaştırır.

istanbul ilaçlama firmasi

Çatalca Böcek İlaçlama Firmaları Tarafından Kokulu İlaçlama Yönteminin Kullanması 

Çatalca belediyesi böcek ilaçlama firmaları tarafından özellikle böceklerin yoğun olduğu yerlerde kokulu ilaçlama yapılması önerilmektedir. Bu yöntem kuvvetli bir yöntem olduğundan ilaçlama etkisini iki ya da en fazla 3 saat sonra göstermektedir. Kokulu ya da kokusuz hangi yöntem olursa olsun, en iyi Çatalca böcek ilaçlama deneyimi için İstanbul İlaçlama ile iletişime geçin. İletişim sayfamız için burayı tıklayın.

Sağlık Bakanlığı ruhsatı olan firmaları görmek için, bakanlığın web sitesini buradan inceleyebilirsiniz.
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma