Galata Böcek İlaçlama

Rate this post

 

Galata,Beyoğlu ilçesinin tarih kokan semtlerindendir.İstanbul’un Avrupa yakasında yer alır. Beyoğlu’nun alt tarafı, yani Azapkapı, Tophane ve Galata Kulesi‘nin arasında kalmaktadır.Galata’nın nüfusu arttıkça yerleşim yerleri yukarılara doğru artmıştır. Galata, uzun yıllar boyunca rıhtımıyla ülkenin dışa açılan bir kapısı olmuştur.

Kentin en önemli tarihi eserlerinden biri Galata Kulesi’dir. Galata‘da sinagoglar ve Rum, Ermeni ve Gürcü kiliseleri mevcuttur. Eski yıllarda bunlardan en bilineni Aziz Petre Gürcü Kilisesi’ydi. 1671 tarihinde mevcut olduğu bilinen Zülfaris Sinagogu, 500. Yıl Vakfı Türk Musevileri Müzesi, olarak 25 Kasım 2001`de açılarak hizmete girmiştir.

Oldukça kalabalık ve eski bir yerleşim yeri olmasından dolayı Galata’da böcek ilaçlama hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Yaz mevsiminin gelmesiyle artış gösteren tüm haşereler için ilaçlama yapan firmamız, Galata sakinlerine 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Galatada en çok görülen böcek türleri; karınca, akrep, kertenkele, pire, hamam böceği, kırkayak, kanatlı karınca, kene, kalorifer böceği, alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, ağaç kurdu, tahtakurdu, tahta kurusu gibi böceklerdir.

Müşterilerimizin istediği gün ve saate servisimizi ayarlayarak garantili hizmet sunmaktayız. İhtiyaç duyduğunuz her an bize sayfamızdaki telefon numaralarından ya da online müşteri servisimizden ulaşabilirsiniz.

 

Galata Bina ilaçlama

Bina ilaçlama Galata, ilçe genelinde tüm mahallelerde hizmet vermekte olup, Her türlü açık-kapalı alanlarda, gıda üretim ve tüketim mekanlarında, ev, iş yeri, apartman, site gibi bireysel yada toplu yaşam alanlarında hızlı, güvenilir, insan sağlığına önem veren ve kalıcı çözümler üreten bir firmayız.

Bina ilaçlama Galata, binanızda gördüğünüz tüm böcek ve fare şikayeti için bizi arayabilirsiniz. Binanızı terk etmenize gerek kalmadan kokusuz ilaçlama ile haşereden kurtulmanızı sağlıyoruz. Üstelik toplu ilaçlamalarda en uygun fiyatlardan hizmet veriyoruz. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar ve uzman ekibimizle istediğiniz zaman Galata’da hizmet vermekteyiz.

 

Galata fare ilaçlama

Oldukça kalabalık ve eski bir yerleşim yeri olmasından dolayı Galata’da böcek ilaçlama hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Galatada en çok görülen böcek türleri;karınca,akrep,kertenkele,pire,hamam böceği,kırkayak,kanatlı karınca,kene,kalorifer böceği,alman hamam böceği,Amerikan hamam böceği,ağaç kurdu,tahtakurdu,tahta kurusu gibi böceklerdir.

Böceklerin yanı sıra farelerden de şikayetçi olan Galata sakinlerine en güvenilir fare yakalama hizmetini sunuyoruz.Fareler için özel olarak uygulanan kemirgen ünitelerini yerleştirerek kesin ve garantili çözüm sunuyoruz.Fare görülen ortamlar yerleştirdiğimiz üniteler sayesinde kısa süre içinde farelerden arınıyor.Ünitelerin içindeki yeni nesil insektisitler sayesinde fare yuvasında ölüyor ve koku,kalıntı bırakmıyor.Bu sayede ev,fabrika hatta bir çok anaokulunda çok başarılı sonuçlar elde etmekteyiz.

Fındık faresi,çatı faresi,lağım faresi,pamuk faresi gibi tüm fare çeşitlerinde etkili olan bu istasyonları,Galata ilçesinde çok sıklıkla uygulamaktayız.En güvenilir istanbul fare yakalama yöntemi olan bu sistem sayesinde Galata halkı farelerden kurtulmaktadır.

 
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma