Galata Böcek İlaçlama

Rate this post

 

Galata,Beyoğlu ilçesinin tarih kokan semtlerindendir.İstanbul’un Avrupa yakasında yer alır. Beyoğlu’nun alt tarafı, yani Azapkapı, Tophane ve Galata Kulesi‘nin arasında kalmaktadır.Galata’nın nüfusu arttıkça yerleşim yerleri yukarılara doğru artmıştır. Galata, uzun yıllar boyunca rıhtımıyla ülkenin dışa açılan bir kapısı olmuştur.

Kentin en önemli tarihi eserlerinden biri Galata Kulesi’dir. Galata‘da sinagoglar ve Rum, Ermeni ve Gürcü kiliseleri mevcuttur. Eski yıllarda bunlardan en bilineni Aziz Petre Gürcü Kilisesi’ydi. 1671 tarihinde mevcut olduğu bilinen Zülfaris Sinagogu, 500. Yıl Vakfı Türk Musevileri Müzesi, olarak 25 Kasım 2001`de açılarak hizmete girmiştir.

Oldukça kalabalık ve eski bir yerleşim yeri olmasından dolayı Galata’da böcek ilaçlama hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Yaz mevsiminin gelmesiyle artış gösteren tüm haşereler için ilaçlama yapan firmamız, Galata sakinlerine 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Galatada en çok görülen böcek türleri;karınca,akrep,kertenkele,pire,hamam böceği,kırkayak,kanatlı karınca,kene,kalorifer böceği,alman hamam böceği,Amerikan hamam böceği,ağaç kurdu,tahtakurdu,tahta kurusu gibi böceklerdir.

Müşterilerimizin istediği gün ve saate servisimizi ayarlayarak garantili hizmet sunmaktayız.İhtiyaç duyduğunuz her an bize sayfamızdaki telefon numaralarından ya da online müşteri servisimizden ulaşabilirsiniz.
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma