istanbul Ev ilaçlama

İstanbul Ev ilaçlama
www.istanbulilaclama.com

Evinizde akrep, kırkayak veya pire gördünüz ve ilaçlatmak istiyorsunuz diyelim. Google a girdiniz ve arama kutucuğuna *istanbul ev ilaçlama* yazıp arama tuşuna bastınız. Karşınıza onlarca istanbul ev ilaçlama web sitesi çıktı, peki hangisini tercih edeceksiniz? Hangi soruları yöneltmek , firmayı tartmak için hangi doğruları öğrenmek durumdasınız ? ilaçlama firması seçmek bir dert, firmanın söz verdiği zamanda geliyor olmasını sağlamak ayrı bir dert, haşere bitmediğinde firmaya ulaşmak ayrı bir dert. Maalesef,  ev ilaçlama konusunda, çok da fazla kurumsal firma yok. İstanbul ev ilaçlama konusunda kurumsallık; yani öncelikle istanbul ev ilaçlama firmasının Sağlık Bakanlığı ruhsatlı olması, sonra gelen uygulayıcı teknisyenin uygulayıcı belgesinin olması gerekmektedir. Ayrıca firmanın mantıklı bir garanti süresinin olması ve bu ilaçlama garanti süresi içerisinde ulaşılabilir olması ve işinin arkasında olması da çok önemlidir.

İstanbul ev ilaçlama konusunda, konut ve müstakil ev ilaçlaması konusunda sorunlarınızı gidermek için servislerimiz sizlere bir telefon kadar yakın. Bizi şimdi arayın.

istanbul Ev ilaçlama şirketleri

İstanbul da tüm ilçe ve semtlerde ev ilaçlaması yapmaktayız.Havaların ısınmasıyla gün yüzüne çıkan böcekler,işyeri ve konut sakinlerini rahatsız etmektedir.Bir çok haşere için türlü ilaç çeşitlerini temin edip,uygulayan müşterilerimiz fayda göremeyip bizden yardım istemişlerdir.Garantili verdiğimiz ev ilaçlama hizmetlerimizle tek seferde tüm kemirgen ve böcek sorunlarını çözüyoruz.

Evlerde uygulama yapılan yöntemler şunlar :

 • Kokusuz Sıvı Ev ilaçlama
 • Kokulu Sıvı Ev ilaçlaması
 • Jel insektisit uygulaması ( jel ilaçlama ) – Alman Hamam böceklerine yöneliktir.
 • Rodentisit uygulaması ( kemirgen mücadelesinde )
 • Gaz Uygulaması – ULV sisleme : Bu yöntemi uygulayanlar olsa da evlerde bu yöntemle ilaçlama yapılması kesinlikle sakıncalıdır.

Kokusuz insektisitler kullanarak evden dışarı çıkmanıza gerek kalmadan böcek ilaçlamanızı yapıyor,günlük yaşantınızı kısıtlamıyoruz.Kokulu,kokusuz ve jel ilaçlarla evinizdeki böceklere en uygun ilaçlamaya birlikte karar verip en uygun yöntemi seçiyoruz.

İlaçlamadan 21 gün sonra hala haşere görüldüğünde ücretsiz tekrar kontrol ve ilaçlama yapıyoruz.Bu sayede  tüm haşerelerden kurtulmanız için çalışıyoruz.Uzman ekibimiz ve sağlık bakanlığı onaylı ilaçlarımızla güvenli ve garantili ev ilaçlama hizmeti vermeye yıllardır olduğu gibi devam etmekteyiz.

Evinizde ya da işyerinizde haşere gördüğünüzde hemen bize ulaşın sizin uygun olduğunuz gün ve saatte ilaçlamanızı yapalım.

istanbul ev ilaçlama, Sıklıkla karşılaştığımız böcekler şunlardır :

 • Alman hamam böceği – kalorifer böceği,
 • Şark hamam böceği,
 • Akrep
 • Toz akarı
 • Gümüş böceği
 • Pire
 • tahta kurusu

Evinizden Çıkmadan – Kokusuz – Temizlik Gerektirmeden Yapılan İlaçlamalar

Kullanılan insektisit ve yapılan uygulama doğru ise , çoğu böcek ilaçlama uygulamalarından evinizden çıkmanıza gerek yoktur. Çağıracağınız ilaçlama servisinin Sağlık Bakanlığı  ruhsatlı olmasına dikkat edin. Uygulayıcının da eğitimli ve bu eğitimini ispatlayan sertifikasının olmasına da dikkat edin.

Bizi Hemen Arayın

istanbul ilaçlama telefonları
TEL 444 34 71

TEL 444 34 71

Çağrı Merkezimize Bu Numaradan Türkiye’nin her yerinden alan kodu çevirmeden ulaşabilirsiniz

 

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.