Kavacık Böcek İlaçlama

Rate this post

Kavacık,Beykoza bağlı bir semttir.Fatih sultan Mehmet Köprüsünün Anadolu ayağı Kavacıktadır.Beykozun en önemli yaşam merkezlerindendir Kavacık.1980ler de gelişmeye başlayan semt,şimdilerde Beykozun en gözde yaşam merkezidir.

Kavacık son yıllardaki yapılanmalarıyla oldukça gelişmiştir.Yeni lüks binalarıyla çok pahalı bir yaşam alanına sahip olmuştur.Beykoz için çok değerli bir semttir.Son yıllarda bir çok dizi ve film çekilmiştir Kavacık‘ın bu eşsiz manzarasında.

Gerek evlerinden yararlanılmış gerekse manzarası filmlere,dizilere konu olmuştur.

Çiçek Taksiyle başlayan dizi serüveni,Akasya Durağı ile devam ederken,Kurtlar Vadisi dizisi de  yine Kavacıkta çekilmiştir.

 

Kavacık hem tarih kokan bir semt hem de yeni yapılaşmalarıyla modern dünyanın esintilerinden payını almış güzelliklere sahip bir semttir.Bu anlamda Beykozun incisi olarak görülmektedir.

Her kalabalıklaşan ilçe ve semtler gibi Kavacıkta da haşere ve farelerin görülmesine engel olunamamıştır.

Türlü yollar deneyen Kavacık halkı böcek sorununa  çözüm bulamayınca ilaçlama firmalarından hizmet almaya başladılar.Firmamızın böcek ilaçlama  konusunda uzman ekibiyle  ve çalışan Kavacık’lılar, kısa sürede garantili bir şekilde böceklerden  kurtulmuşlardır.Kavacıkta en çok görülen böcek çeşitleri;kanatlı karınca,pire,alman hamam böceği,amerikan hamam böceği,kalorifer böceği,tahtakurusu,çiyandır.

 

Kavacık Fare ilaçlama

Her kalabalıklaşan ilçe ve semtler gibi Kavacıkta da haşere ve farelerin görülmesine engel olunamamıştır.

Türlü yollar deneyen Kavacık halkı fare sorununa çözüm bulamayınca ilaçlama firmalarından hizmet almaya başladılar. Firmamızın fare ilaçlaması konusunda uzman ekibiyle  ve çalışan Kavacık’lılar kısa sürede garantili bir şekilde farelerden kurtulmuşlardır. Fareler için ilaçlamanın çözüm olmadığını ve bu sebeple en garantili yolun fare istasyonları kurmak olduğunu özenle anlatan uzmanlarımız, Kavacık sakinlerinin de fare yakalama konusunda güvenini kazanmıştır.

 

Kavacık fare yakalama

Her kalabalıklaşan ilçe ve semtler gibi Kavacıkta da haşere ve farelerin görülmesine engel olunamamıştır. Bu bölgede her sene özellikle kış aylarının başlangıçlarında yoğun fare popülasyonları oluşmaktadır.

Türlü yollar deneyen Kavacık halkı fare sorununa çözüm bulamayınca ilaçlama firmalarından hizmet almaya başladılar.Firmamızın fare ilaçlaması konusunda uzman ekibiyle  ve çalışan Kavacık’lılar kısa sürede garantili bir şekilde farelerden kurtulmuşlardır.Fareler için ilaçlamanın çözüm olmadığını ve bu sebeple en garantili yolun fare istasyonları kurmak olduğunu özenle anlatan uzmanlarımız, Kavacık sakinlerinin de fare yakalama konusunda güvenini kazanmıştır.

Farelerden bizimle kurtulun – kavacık fare yakalama

Fare ilaçlama için , farelerden kurtulmak için , kavacık- istanbul fare yakalama  servisimizi arayabilirsiniz. Fare istasyonu kurulumu, doğru rodentisitler , bu hayvanların bağışıklık sisteminde bulunması mümkün olmayan yeni nesil kimyasallar ile daima hizmetinizdeyiz.
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma