BÖCEK İLAÇLAMA MECİDİYEKÖY

Rate this post

Mecidiyeköy’de böcek ilaçlama şirketi mi arıyorsunuz, ilaçlama Mecidiyeköy olarak tüm Mecidiyeköy’e hizmet vermekteyiz, bizi çekinmeden hemen şimdi arayabilirsiniz 444 34 71

Böcek ilaçlama Mecidiyeköy ve çevresinde çok fazla talep görmektedir. Çünkü gerek yapılan kentsel dönüşümler gerekse yaşanamayan kış mevsimi böceklerin üremesi ve çoğalmasına neden olmaktadır. Kış aylarında toprak alanlara çekilen böcekler bu sene evlerimize hücum ettiler. Dışarıda yiyecek bulamadıkları için evlerimiz ve yaşam alanlarımıza gelen haşerelerin verdiği rahatsızlıklar nedeni ile İstanbul ilaçlama olarak 7/24 yardımınıza koşmaktayız. şişli Böcek ilaçlaması konusunda profesyonel ve biyosidal ürün uygulama sertifikalı ekip arkadaşlarımızla her türlü böcek, kemirgen ve sürüngen sorunlarınızda sizlerin yanındayız. Şişli ilçesinde çok sayıda haşere sorunu ile karşılaşmaktayız bunlara birkaç örnek vermek gerekirse; ev faresi, akrep, çatı faresi, lağım faresi, kalorifer böceği, Amerikan hamam böceği, şark hamam böceği, tespih böceği, pire, kene, yılan, gümüşçün, güve gibi daha birçok tehlikeli ve ciddi yaralanmalara neden olabilen böcek türleri bulunmaktadır.

Mecidiyeköy de ilaçlama yaptığımız mahalleler

  • İzzet paşa çiftliği mahallesi böcek ilaçlama
  • Kuştepe mahallesi böcek ilaçlama
  • Mecidiyeköy mahallesi böcek ilaçlama

Böcek ilaçlama yapılırken nelere dikkat edilmesi gerekmektedir

Böcek ilaçlama türlerine göre farklılıklar göstermektedir. Böcek ilaçlama yapılırken

Jel ilaçlama;

Jel ilaçlama yapılırken evin terki gerekmez. Jel ilaçlama noktalama şeklinde uygulanan insan sağlığına zararsız bayer marka biyosidal ürünlerle yapılmaktadır. evde bebekte olsa hamilede olsa evcil hayvanınızda olsa evin terki durumu söz konusu değildir.

Sıvı kokusuz uygulama ;

Sıvı uygulamalarda bir iki saat kadar evden uzak kalınması yeterli olmaktadır. Evin terki gerekli olan en çok bilinen pire uygulamalarında çok yoğun bir ilaçlama yapıldığı için ilaçlar kokusuz da olsa evden uzak kalmanız sizin için çok daha iyi olacaktır. Pire ilaçlamalarında kıyafetler, dolaplar, halılar, koltuklar, süpürkelikler, kapı pervazları gibi evin tüm yaşam alanları ilaçlanmaktadır. Bu nedenden dolayı 3, 4 saat evden uzak kalınması hatta imkan varsa bir gece eve girilmemesi gerekmektedir. Eve gelindikten sonra evi iyice havalandırmalısınız ve 2, 3 gün kadar ıslak temizlik yapmayacaksınız.

Fare istasyonu kurulumu;

Fare istasyonları siyah kilitli kutulardır. Çevresinde farenin girip çıkabileceği büyüklükte iki adet delik bulunmaktadır. İçerisine konuşlan zehirli yemleri yiyen farelerin iç organları kurur ve su olan alanlara yönelerek ölürler. Fare istasyonlarının içindeki zehirlere başka hayvanlar veya çocuklar erişemez bu neden den dolayı kullanım açısından çok sağlıklıdır. İstanbul ilaçlama olarak 1990 yılından buyana sizlere sunduğumuz hizmetlerle ilaçlama şirketleri arasında en çok tercih edilen ilk şirket olmaktayız. Her türlü böcek, kemirgen ve sürüngen sorunlarınızda 444 34 71 numaralı telefondan bizleri arayarak randevu oluşturabilir ve bilgi alabilirsiniz.
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma