BÖCEK İLAÇLAMA MECİDİYEKÖY

Rate this post

Mecidiyeköy’de böcek ilaçlama şirketi mi arıyorsunuz, ilaçlama Mecidiyeköy olarak tüm Mecidiyeköy’e hizmet vermekteyiz, bizi çekinmeden hemen şimdi arayabilirsiniz 444 34 71

Böcek ilaçlama Mecidiyeköy ve çevresinde çok fazla talep görmektedir. Çünkü gerek yapılan kentsel dönüşümler gerekse yaşanamayan kış mevsimi böceklerin üremesi ve çoğalmasına neden olmaktadır. Kış aylarında toprak alanlara çekilen böcekler bu sene evlerimize hücum ettiler. Dışarıda yiyecek bulamadıkları için evlerimiz ve yaşam alanlarımıza gelen haşerelerin verdiği rahatsızlıklar nedeni ile İstanbul ilaçlama olarak 7/24 yardımınıza koşmaktayız. şişli Böcek ilaçlaması konusunda profesyonel ve biyosidal ürün uygulama sertifikalı ekip arkadaşlarımızla her türlü böcek, kemirgen ve sürüngen sorunlarınızda sizlerin yanındayız. Şişli ilçesinde çok sayıda haşere sorunu ile karşılaşmaktayız bunlara birkaç örnek vermek gerekirse; ev faresi, akrep, çatı faresi, lağım faresi, kalorifer böceği, Amerikan hamam böceği, şark hamam böceği, tespih böceği, pire, kene, yılan, gümüşçün, güve gibi daha birçok tehlikeli ve ciddi yaralanmalara neden olabilen böcek türleri bulunmaktadır.

 

Pire ilaçlama Servisleri Mecidiyeköy

Pire ilaçlama servisleri Mecidiyeköy, pire böceği diğer böceklerden farklıdır. İnsanlar ve hayvanlar üzerinde mekandan mekana rahatlıkla taşınır. Çok hızlı ürer ve kişisel çabalarla temizlemek neredeyse mümkün olmaz.

Pire  türleri haşere türlerinde olduğu gibi yumurtlama yöntemi ile üreyen bir haşere türüdür. Yeteri kadar kanla beslenen pireler yumurta bırakarak üremeye başlar yumurtadan çıkan pupalar kısa sürede ortamdaki tozlu alanlar, tüylü yüzeyler ve eşyaların arasında üreyerek çok fazla sayılara ulaşırlar.

Pirelerin bulaştırdığı hastalıklar Sırasıyla şunlardan oluşmaktadır;

  • Dizanteri
  • Tifüs
  • Humma
  • Veba

Pirelerden korunma için bazı önlemler almak önleyici olabilir bunların en başında pire olan alanlara girmemek ve mümkünse o bölgede dolaşmamak ayrıca ortamdaki kedi ve köpekleri uzaklaştırarak derhal pireli alanı ilaçlatmak gerekir. Kan kokusuna hücum eden pireler insanların ilk olarak ayak paçalarına ve daha sonra tüm vücuduna yayılarak farkında olunmadığı takdirde evlere ve gidilen tüm yerlere götürülme riski mevcuttur.

Pire ilaçlama servisleri Mecidiyeköy, tüm mekanlarda pire ya da diğer haşerelerden gördüğünüzde bizi arayabilirsiniz. Böcek olan alanı güvenle ilaçlayarak sağlığınıza zarar gelmeden huzur içinde yaşamanızı sağlıyoruz.

 

Hamam Böceği İlaçlama Firmaları Mecidiyeköy

Hamam böceği ilaçlama firmaları Mecidiyeköy, genellikle yaz aylarında ortaya çıksa da yılın her vaktinde görülebilir. Hamam böceği bir çok türde ve buna bağlı olarak farklı renklerde ve boyutlardadır. Böceğin türüne göre ilaçlama şekli değişerek en uygun yöntem seçilir.

Hamam böceği ilaçlama firmaları Mecidiyeköy, sıvı ve jel ilaçlar kullanılarak hamam böceğinin türüne göre uygulama yapılır. Kısa sürede mekandaki böceklerin bitmesi ve popülasyonlarının tükenmesi sağlanır.

Mecidiyeköy hamam böceği ilaçlama servisleri, hamam böcekleri en sık karşılaştığımız haşerelerdendir. Birçok türü bulunur. Sıvı ve jel ilaçlama yöntemleri ile soruna yönelik ilaçlama yapılır.

Mecidiyeköy hamam böceği ilaçlama servisleri, böcek türüne göre farklı uygulama gerekebilir. Hamam böceği ilaçlamasında mekanınızdan çıkmanız gerekmez.

 

Sinek İlaçlama Şirketi Mecidiyeköy

Sivri sinek ve kara sinek gibi türlerinin yaşam alanları deşir. Kan emici canlılardandır. Alerjik bünyelerde ısırılan yer şişer ve kızarır.

Sinek ilaçlama şirketleri Mecidiyeköy, mikrop bulaştırma ve alerji yanı sıra gıda üretimi yapan yerlerde gıda zehirlenmelerine ve görüntü kötülüğüne sebep olur.

Sinek ilaçlama şirketi Mecidiyeköy, bir çok firma ve ofisin bulunduğu semtte tüm alanların sinek ve diğer böcekler için ilaçlanması gerekir. Periyodik ilaçlamalar ile böcek problemi yaşamadan alanı kullanabilirsiniz.

 

Karafatma İlaçlama Şirketleri Mecidiyeköy

Karafatma  ilaçlama şirketleri Mecidiyeköy, semtte bir çok haşere görülmektedir. Tüm haşereler için hizmet veren firmamıza en çok karafatma şikayeti gelmektedir. Karafatma  ile mücadele sanıldığı kadar zor değildir. İşin ehli kişilerin uygulama yapması çok önemlidir. Doğru insektisitler ile tüm hamam böceği türlerine çözüm bulmak çok kolaydır.

 

Karafatma  ilaçlama  şirketleri Mecidiyeköy, havaların ısınmasıyla  tüm böcek çeşitleri ortaya çıkmaya başlamıştır. Karafatma için, garantili ilaçlama yöntemleri uyguluyoruz. Bahçe ve konut ilaçlamalarında başarılı sonuçlar elde ederek karafatmadan tamamen kurtulmanızı sağlıyoruz.

 

Mecidiyeköy de ilaçlama yaptığımız mahalleler

  • İzzet paşa çiftliği mahallesi böcek ilaçlama
  • Kuştepe mahallesi böcek ilaçlama
  • Mecidiyeköy mahallesi böcek ilaçlama

Böcek ilaçlama yapılırken nelere dikkat edilmesi gerekmektedir

Böcek ilaçlama türlerine göre farklılıklar göstermektedir. Böcek ilaçlama yapılırken

Jel ilaçlama;

Jel ilaçlama yapılırken evin terki gerekmez. Jel ilaçlama noktalama şeklinde uygulanan insan sağlığına zararsız bayer marka biyosidal ürünlerle yapılmaktadır. evde bebekte olsa hamilede olsa evcil hayvanınızda olsa evin terki durumu söz konusu değildir.

Sıvı kokusuz uygulama ;

Sıvı uygulamalarda bir iki saat kadar evden uzak kalınması yeterli olmaktadır. Evin terki gerekli olan en çok bilinen pire uygulamalarında çok yoğun bir ilaçlama yapıldığı için ilaçlar kokusuz da olsa evden uzak kalmanız sizin için çok daha iyi olacaktır. Pire ilaçlamalarında kıyafetler, dolaplar, halılar, koltuklar, süpürkelikler, kapı pervazları gibi evin tüm yaşam alanları ilaçlanmaktadır. Bu nedenden dolayı 3, 4 saat evden uzak kalınması hatta imkan varsa bir gece eve girilmemesi gerekmektedir. Eve gelindikten sonra evi iyice havalandırmalısınız ve 2, 3 gün kadar ıslak temizlik yapmayacaksınız.

Fare istasyonu kurulumu;

Fare istasyonları siyah kilitli kutulardır. Çevresinde farenin girip çıkabileceği büyüklükte iki adet delik bulunmaktadır. İçerisine konuşlan zehirli yemleri yiyen farelerin iç organları kurur ve su olan alanlara yönelerek ölürler. Fare istasyonlarının içindeki zehirlere başka hayvanlar veya çocuklar erişemez bu neden den dolayı kullanım açısından çok sağlıklıdır. İstanbul ilaçlama olarak 1990 yılından buyana sizlere sunduğumuz hizmetlerle ilaçlama şirketleri arasında en çok tercih edilen ilk şirket olmaktayız. Her türlü böcek, kemirgen ve sürüngen sorunlarınızda 444 34 71 numaralı telefondan bizleri arayarak randevu oluşturabilir ve bilgi alabilirsiniz.
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma